Przejdź do treści

Laserowa drukarka kolorowa (A4) SP C320DN

Wysoka wydajność – kolorowe drukarki laserowe.

SP C320DN

Drukarka laserowa Nashuatec SP C320DN jest tak mała, że możesz jej nie zauważyć! Będzie cicho, niezawodnie i efektywnie produkować wysokiej jakości laserowe wydruki czarno-białe i kolorowe z wydajnością 25 stron na minutę. Jej niewielkie rozmiary powodują, że zmieści się nawet na najmniejszym biurku lub półce. Z pewnością można jednak zauważyć najlepszy w swojej klasie koszt posiadania (TCO) oraz znikomy wpływ na środowisko. Dupleks w standardzie stanowczo zaoszczędzi czas i papier, zaś ECO Night Sensor wyłącza urządzenie, gdy się ściemnia.

  • Niski całkowity koszt posiadania (TCO) – niski koszt wydruku i dupleks w standardzie.
  • Minimalny wpływ na środowisko – ECO Night Sensor i niski pobór energii.
  • Zwarta budowa oraz prosta obsługa.
  • Wysoka wydajność – 25 stron na minutę w trybie czarno-białym i kolorowym.
  • Elastyczne drukowanie – szeroka gama obsługiwanych nośników.

Innowacyjny czujnik ECO Night Sensor w urządzeniu SP C320DN obniży Twoje rachunki za prąd. Automatycznie wyłącza on zasilanie, gdy natężenie oświetlenia w pomieszczeniu obniży się poniżej pewnego poziomu. Możesz ustawić czujnik tak, aby zadziałał od 5 do 120 minut po zapadnięciu zmroku. ECO Night Sensor wykrywa zarówno zmiany oświetlenia naturalnego, jak i sztucznego.

Dowiedz się wiecej! Pobierz broszurę >

Pobierz .PDF

alt

 

Good strategy is the antidote to competition. Strategic thinking is the process of developing a strategy that defines your value proposition and your unique value chain. This process includes market and competitive research as well as an assessment of the company’s capabilities and the industry forces impacting it.
AUTORYZOWANY PARTNER