Przejdź do treści

Fax laserowy Nashuatec FAX 1195L

FAX 1195L

Szybki faks laserowy dla tych, którzy dbają o środowisko

Nashuatec FAX 4430NF to wysokowydajne urządzenie przeznaczone do pracy z dużymi objętościowo dokumentami, w którym szczególny nacisk położono na bezpieczeństwo danych oraz na maksymalne ograniczenie kosztów.

FAX 1195L firmy Nashuatec to nowoczesny faks laserowy Super G3: odpowiednia inwestycja dla biur domowych i małych firm. Atrakcyjnie zaprojektowany panel operacyjny jest prosty w obsłudze. Funkcje zwiększające wydajność to m.in. 200 numerów szybkiego wybierania, 22 przyciski szybkiego wybierania i osiem numerów grupowych.

Faks nadaje i odbiera z prędkością 2,5 sekund na stronę, drukuje z prędkością 20 stron na minutę, skanuje do komputera w czerni i bieli. Kompaktowy, w stylowej obudowie, zajmuje niewiele miejsca. Oddzielny bęben i toner, niskie zużycie tonera i energii, a także tryb uśpienia, sprawiają, że FAX 1195L nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko.

  • Duża prędkość faksowania Super G3 – 33,6 kbps
  • 500-stronicowa pamięć nadawania/odbierania
  • Automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy
  • 250-arkuszowa kaseta na papier
  • Bardzo bezpieczne faksowanie (wymagane hasło)

Dowiedz się wiecej! Pobierz broszurę >

Pobierz .PDF

alt

 

Good strategy is the antidote to competition. Strategic thinking is the process of developing a strategy that defines your value proposition and your unique value chain. This process includes market and competitive research as well as an assessment of the company’s capabilities and the industry forces impacting it.
AUTORYZOWANY PARTNER