Przejdź do treści

Urządzenia wielofunkcyjne czarno-białe (A4) SP 325SNw / SP 325SFNw

Kompaktowa budowa, wielkie możliwości – drukarki i urządzenia wielofunkcyjne

SP 325SNw, SP 325SFNw.

Drukarka i urządzenie wielofunkcyjne A4 mono firmy Ricoh to idealne modele dla firm, które chcą się rozwijać i zwiększyć wydajność. Trwałość, niezawodność i wysoka jakość obrazu w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi to tylko niektóre zalety tych modeli. Dzięki prostej konfiguracji i obsłudze, szybko i bez problemów skorzystasz z każdej funkcji. Modele te charakteryzują się kompaktową budową, co sprawia, że zmieszczą się na każdym biurku, a dodatkowe funkcjonalności pozwolą na drukowanie z urządzeń mobilnych.

Wysoka wydajność

ARDF oraz obsługa AirPrint w modelach SP 325SNw i SP 325SFNw pomogą w znaczny sposób zwiększyć wydajność w Twoim biurze. Każde z urządzeń oferuje wysokiej jakości dokumenty w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi, co sprawi, że wejdziesz na wyższy poziom drukowania dokumentów zwiększając tym swoje cele biznesowe

  • Proste w instalacji i obsłudze;
  • Łatwa wymiana kartridża all-in-one;
  • Kompaktowa budowa i obsługa z przodu urządzenia;
  • Obsługa systemów operacyjnych Windows, Mac i środowiska Linux;
  • Drukowanie i skanowanie z urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android i iOS.

Dowiedz się wiecej! Pobierz broszurę >

Pobierz .PDF

alt

 

Good strategy is the antidote to competition. Strategic thinking is the process of developing a strategy that defines your value proposition and your unique value chain. This process includes market and competitive research as well as an assessment of the company’s capabilities and the industry forces impacting it.
AUTORYZOWANY PARTNER