Przejdź do treści

Urządzenie wielofunkcyjne czarno-białe (A4) MP201SPF

Szybkie i niedrogie urządzenia wielofunkcyjne formatu A4.

Jeśli potrzebujesz szybko zwiększyć wydajność w swoim biurze, urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec MP 201SPF są doskonałą odpowiedzią na Twoje potrzeby. Zaspokoją one wszystkie Twoje biurowe potrzeby, dzięki możliwości wyboru takich funkcji jak kopiowanie, skanowanie, drukowanie i faksowanie.

Oszczedzają czas dzięki szybkiemu nagrzewaniu się i prędkości do 20 stron na minutę. Chronią Twoje poufne dokumenty dzięki opcji dysku twardego, która zawiera moduł szyfrowania dysku twardego i funkcji zabezpieczenia nadpisywania danych. Masz możliwość dowolnego dostosowania urządzenia MP 201SPF za pomocą naszego Software Development Kit. Są one także kompatybilne z naszymi zaawansowanymi rozwiązaniami obiegu dokumentów, które zostały zaprojektowane tak, aby zoptymalizować cały proces.

ZRÓB WIĘCEJ NA MNIEJSZEJ PRZESTRZENI

Możesz mieć wszystkie funkcje, których potrzebujesz w małym, kompaktowym urządzeniu. Nasze oszczędzające miejsca urządzenia mają zaawansowane technologicznie funkcje takie jak kopiowanie, drukowanie, skanowanie i faksowanie, a wszystko to w małej obudowie. Jest to dodatkowa korzyść w miejscach, gdzie powierzchnia jest ograniczona, a dzięki naszym urządzeniom możesz korzystać z zaawansowanych zadań nawet w najmniejszym biurze.

 

ZAPEWNIA WYSOKI POZIOM BEZPIECZEŃSTWA (MP 201SPF)

Nasze solidne zabezpieczenia zawierają autoryzację użytkownika sieciowego i filtrowanie adresów IP, aby Twoje dane były bezpieczne. Zapewniają, że przekazywanie, drukowanie i udostępnianie informacji cyfrowo nie zagraża poufności dokumentów. Modułu szyfrowania dysku twardego koduje wygenerowane dane zapisywane na dysku twardym. Opcje dysku twardego zawierają także zabezpieczenie nadpisywanych danych, które chroni urządzenie przed nadużyciem i wyciekiem informacji.

Dowiedz się wiecej! Pobierz broszurę >

Pobierz .PDF

MP201SPF
 
AUTORYZOWANY PARTNER