Przejdź do treści

Urządzenie wielofunkcyjne A3 MP C6502SP/MP C8002SP

Zrewolucjonizuj kolorowe wydruki w swoim biurze – wydajne urządzenia wielofunkcyjne

MP C6502SP / MP C8002SP

Potrzebujesz innowacyjnej technologii, która pomoże Twojej firmie zaistnieć na rynku? Jest to możliwe z urządzeniami Nashuatec MPC6502SP/MPC8002SP, które oferują wszystkie potrzebne funkcjonalności. Dzięki wysokiej prędkości druku, szybkiemu skanerowi oraz krótkiemu czasowi nagrzewania możesz przyspieszyć przepływ dokumentów.

Wraz z zaawansowanymi możliwościami obsługi nośników i łatwością użytkowania dla każdego, prowadzą Cię od początku do końca zadania.

  • Szybki wydruk
  • Wyjątkowo wysoka jakość obrazu
  • Szeroka gama obsługiwanego papieru
  • Łatwość obsługi
  • Zmaksymalizuj wydajność

Zwiększ swoje potrzeby biznesowe z szybkim drukowaniem zarówno w kolorze jak i mono z prędkością 65/80 stron/min. Oznacza to, że drukowanie w kolorze nie zagraża produktywności. Również druk dwustronny działa z pełną prędkością dla bardzo szybkiej produkcji wysokiej jakości kolorowych wydruków dwustronnych i wydruków mono. Jednoprzebiegowe dwustronne skanowanie usprawnia obieg dokumentów i pozwala na zwiększenie produktywności pracy (120 obrazów na minutę jednostronnie i 220 obrazów na minutę dwustronnie).

Dowiedz się wiecej! Pobierz broszurę >

Pobierz .PDF

alt

 

Good strategy is the antidote to competition. Strategic thinking is the process of developing a strategy that defines your value proposition and your unique value chain. This process includes market and competitive research as well as an assessment of the company’s capabilities and the industry forces impacting it.
AUTORYZOWANY PARTNER