Przejdź do treści

Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe A3 MP C3004(A)SP / MP C3504(A)SP/ MP C4504(A)SP / MP C5504(A)SP / MP C6004SP

Więcej niż nowa seria, to zupełnie nowy sposób na usprawnienie biznesu

MP C3004(A)SP / MP C3504(A)SP / MP C4504(A)SP / MP C5504(A)SP / MP C6004(A)SP

Nowy świat aplikacji

Z naszej strony Application Site, masz możliwość pobierać i instalować dodatkowe aplikacje bezpośrednio na panel operacyjny na platformie Android, aktualizować aplikacje i oprogramowanie sprzętowe, a także je odinstalowywać. Można to wszystko zrobić bez przełączania się na stronę główną, więc działanie urządzenia nie zostanie przerwane.

9 nowych modeli, które stanowią część naszej flagowej oferty kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3. Każdy z nich charakteryzuje się wysoką niezawodnością, jakością i wydajnością. Niezależnie od tego, który wybierzesz, urządzenie doskonale sprawdzi się w Twoim wymagającym, wielozadaniowym środowisku pracy. Nowe modele są wyposażone w panel dotykowy na platformie Android i zaprojektowanie w taki sposób, aby przyczyniać się do wzrostu wydajności dzięki swoim rozbudowanym funkcjom, obejmującym m.in. kilka rodzajów finisherów, funkcję drukowania banerów oraz nowy procesor Intel.

  • Intuicyjny, dotykowy panel z przesuwnymi ikonami
  • Nowy zwiększający wydajność procesor Intel
  • Czujnik obecności
  • Szeroki wachlarz opcji obróbki końcowej
  • Profesjonalny druk z możliwością obsługi arkuszy banerowych

Dowiedz się wiecej! Pobierz broszurę >

Pobierz .PDF

alt

 

Good strategy is the antidote to competition. Strategic thinking is the process of developing a strategy that defines your value proposition and your unique value chain. This process includes market and competitive research as well as an assessment of the company’s capabilities and the industry forces impacting it.
AUTORYZOWANY PARTNER